cialis generique

ما را دنبال کنید
ما را در فیس بوک ما را در توییتر ما را در یوتیوب ما در  Digg Linkedin ما در Stumblerupon

ساس و روشهای مبارزه

ساس ها
ساس ها حشراتی بيضي شكل بوده و به رنگ قهوه اي مايل به قرمز هستند. این حشره وقتی از تخم خارج می شود تقريباً بي رنگ است ولی شبيه به حشره بالغ  است. تغذیه این حشره بصورت خونخواری از انسان است اما اگر  انسان در دسترس نداشته باشد از خون پرندگان و جوندگان تغذيه می کند.آنها شبها زمانی که میزبان خواب است ، از او تغذیه می کنند و سپس به پناهگاه بازمی گردند. پس از خونخواري حشره بالغ به رنگ قهوه اي مايل به قرمز و حشره تازه از تخم درآمده به رنگ قرمز يا زرشكي در مي آيد. روزها داخل درزها و شكاف هاي كف و ديوار اماكن  و وسايل چوبي ، تختخواب ، تشك، زير قاب عكس ها ، كاغذ ديواري و لابلاي صفحات كتاب و كاغذ و نيز درون پشتي ها مخفي مي شود . ساس ها حشراتی بيضي شكل بوده و به رنگ قهوه اي مايل به قرمز هستند.
این حشره وقتی از تخم خارج می شود تقريباً بي رنگ است ولی شبيه به حشره بالغ  است. تغذیه این حشره بصورت خونخواری از انسان است اما اگر  انسان در دسترس نداشته باشد از خون پرندگان و جوندگان تغذيه می کند.آنها شبها زمانی که میزبان خواب است ، از او تغذیه می کنند و سپس به پناهگاه بازمی گردند. پس از خونخواري حشره بالغ به رنگ قهوه اي مايل به قرمز و حشره تازه از تخم درآمده به رنگ قرمز يا زرشكي در مي آيد.
روزها داخل درزها و شكاف هاي كف و ديوار اماكن  و وسايل چوبي ، تختخواب ، تشك، زير قاب عكس ها ، كاغذ ديواري و لابلاي صفحات كتاب و كاغذ و نيز درون پشتي ها مخفي مي شود .

اهميت پزشکی: 
خونخواري از انسان
-ايجاد خارش و كهير و  حساسیت
-ايجاد بوي نامطبوع به علت ترشح ماده روغنی از بدنشان

روشهای مبارزه:
1- بخارشوئي تشك هاي خوشخواب.
2- تكاندن تشك هاي معمولي و بالش ها و كشيدن جاروبرقي روي آنها .
3- شستشوي منظم و تعويض مداوم ملحفه و روبالشي .
4- استفاده از جاروبرقي برای جاروی روزانه منزل، مبلمان و اثاثيه منزل بخصوص لابلاي فرو رفتگي ها و چين خوردگي هاي  آنها
5-تعمير شكاف هاي موجود در گچ ديوار.
6-تعمير برامدگي هاي ايجاد شده در كاغذ ديواري .
7-رنگ اميزي و تعمير لوازم قديمي  چوبي بخصوص محكم كردن اتصالات ميان قطعات.
8-گذراندن شعله شمع از زير فنر هاي تختخواب و درزها و شكاف هاي ان در صورتي كه فلزي باشد.
9-استفاده از سموم موثر و مجاز بهداشتي .
10-مبارزه از طریق امواج فراصوتی (التراسونیک ): در این روش امواج صوتی ایجاد شده در فـرکانسهای بالاتر از قدرت شنــوایی گوش انسان و در محدوده شنوایی جانوران موذی باعث دور شدن آنها از محیط می شود. این روش کاملا بی ضرر و سازگار با محیط زیست می باشد.

با ما همراه باشید

گفتگوی زنده!

 

کارشناسان فنی مجموعه پارس الکترونیک آماده پاسخگویی

به کلیه سوالات شما در زمینه محصولات شرکت می باشند.